Žádost o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Vyplnění a odeslání žádosti je snadné, formulář zvládne vyplnit každý. Náš systém žádostí půjček je unikátní - šanci má opravdu úplně každý. Na jednom místě máme téměř všechny české poskytovatele online půjček, díky tomu Vám můžeme nabídnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - díky tomu jsou naše půjčky pojmenovávány jako půjčka bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Půjčka bez poplatku předem a bez nahlížení do registru

SMS půjčka do druhého dne

Pomáháme tisícům lidí měsíčně. Ptáte se jak? Náš systém zkrátka shromažďuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost a následně si vybrat z velké nabídky desítek poskytovatelů bezhotovostních půjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nikam nemusíte telefonovat, nemusíte nic dopředu platit. Jednoduše a zkrátka - náš systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci získat půjčku má skutečně doslova každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejideálnější varianta, která Vám bude na sto procent vyhovovat. Pujcky ihned je pokroková a blesková online zápůjčka. Jde o takzvanou malou půjčku. Proč mikro půjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, jenž se hodí především pro pokrytí nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, jež rádi využívají slevových akcí a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s výplatou.

Detaily zápůjčky

Jak zažádat o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to pár vteřin. Posléze chviličku vydržte, než Vám systém půjček vygeneruje nabídku SMS půjček vhodných právě pro Vás. A posléze se už jen řiďte kroky popsanými v žádosti a počkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za jaký čas obdrží finance. Chápeme, že lidé, kteří žádají o půjčku, chtějí peníze co nejrychleji. A to je důvod, proč nic neprotahujeme a peníze jsou Vám poslány na účet okamžitě po schválení. Podle druhu banky tak můžete mít peníze už několik minut po schválení na bankovním účtu. Zápůjčka od Volsoru je rychlá.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte také opět velmi jednoduše podle pokynů, které dostanete. Splácet můžete opět bankovním převodem. Doba splatnosti je pak zvolena na 30 dnů. Také proto jsou půjčky od Volsoru přezdívány jako zápůjčky do výplaty. SMS půjčka do druhého dne je expresní a vyřídíte ji během několika málo minut.

Kontrolujete registr dlužníků?

Registr při schválení nekontrolujeme. To je také jeden z důvodů, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Společnost Volsor s.r.o., která je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o zcela transparentní podnik se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Klady bezhotovostní zápůjčky bez bez nahlížení do registru

  • Půjčka online do 10 min. je vyřízena online, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o které se Vaši sousedé určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani 1Kč
  • Při první půjčce je Vám k dispozici až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku tedy můžete požádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač půjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jenž díky dlouholetým zkušenostem svým klientům umí poskytnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli nabízení online půjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopný Volsor poskytnout klientům půjčku doslova přímo šitou na míru, jež bude klientu opravdu schválena. Naše půjčky jsou vždy a za všech okolností maximálně průhledné. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby jim rozuměl skutečně doslova každý. Další naší výhodou je rychlá rychlost zřízení každé bezhotovostní zápůjčky, o jež si u nás klient požádá. Víme, že klienti, jež žádají o zápůjčku, ji chtějí opravdu velmi rychle. A proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu všem

Půjčíme vždy každému

U naší společnosti má šanci opravdu kdokoliv, půjčujeme totiž starým lidem, studentům, nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Půjčka na ruku hned

Půjčka bez poplatku předem

Online půjčku od firmy Volsor zařídíte ze svého bytu rychle během 10 minut. Osobně nemusíte nikam docházet a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás máte jistotu, že bude Vaše žádost skutečně schválena. Spolupracujeme s desítkami firem a proto vždycky zvolíme nejvhodnější bezhotovostní půjčku právě pro Vás.