Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění formuláře je rychlé, formulář opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Tento systém žádostí půjček je pokrokový - šanci má opravdu každý. Na jednom místě máme všechny poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvhodnější půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - díky tomu jsou tyto půjčky přezdívány jako půjčka bez koruny. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Pujcky ihned a bez nahlížení do registru

Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíčně. Ptáte se jak? Systém poskytování půjček jednoduše sdružuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost a potom vybrat z bohaté nabídky stovek poskytovatelů rychlých zápůjček. Nemusíte nikam sami chodit, nemusíte nic podepisovat, nikam nemusíte volat, nemusíte nic platit předem. Jednoduše a zkrátka - půjčkový systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání půjčky má skutečně doslova každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejideálnější varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Nebankovní půjčky hned je moderní a rychlá nebankovní půjčka. Jedná se o takzvanou malou půjčku. Proč malou půjčku? Jde totiž o půjčku, jež se hodí hlavně pro pokrytí nenadálých finančních výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají slevových akcí a nebo pro lidi, jenž prostě nevyšli s platem.

Detaily rychlé půjčky

Jak zažádat o půjčku?

Jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to chvilku. Posléze chvilku vydržte, než Vám půjčkový systém navrhne nabídku půjček vhodných pro Vás. A pak se už jenom řiďte kroky napsanými ve formuláři a počkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání půjčky k Vám

Někteří klienti se ptají, jak rychle a za jaký čas dostanou půjčku. Moc dobře si uvědomujeme, že lidé, jež žádají o zápůjčku, potřebují peníze co nejdříve. A proto nic nezdržujeme a peníze jsou Vám zaslány na bankovní účet okamžitě po schválení. Podle typu banky tedy můžete mít peníze už několik minut po schválení na účtu. Půjčka od Volsoru je blesková.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte opět snadno podle pokynů, které dostanete. Splácet můžete opět bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je pak nastavena na 30 dní. I proto jsou online půjčky od Volsoru přezdívány jako půjčky do výplaty. Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny je expresní a vyřídíte ji během pár minut.

Nahlížíte do registru dlužníků?

Do registru dlužníků nenahlížíme. A právě to je i jeden z důvodů, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Firma Volsor s.r.o., jež je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o plně transparentní podnik se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Klady bleskové půjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčky bez registru a poplatku hned je vyřízena online, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní půjčka, o které se vůbec nikdo určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani 1 Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku můžete zažádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jež díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná nabídnout to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli nabízení online půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům zápůjčku doslova šitou na míru, jež bude klientovi skutečně schválená. Půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností maximálně průhledné. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby je pochopil skutečně úplně každý. Další naší výhodou je rychlá rychlost vyřízení každé SMS zápůjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že lidé, jež žádají o online půjčku, ji chtějí opravdu rychle. Proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o online půjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu každému

Půjčíme vždy všem

U naší společnosti má šanci doopravdy úplně kdokoliv, dáme půjčku totiž důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Půjčka 4000 Kč

Pujcky ihned

Online zápůjčku od Volsoru zařídíte z pohodlí svého domova pohodlně za 10 minut. Sami osobně nemusíte vůbec nikam chodit a není potřeba nikam chodit nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru máte jistotu, že bude Vaše žádost doopravdy schválena. Spolupracujeme se stovkami firem a tak vždy vybereme nejvhodnější zápůjčku právě Vám.