Žádost o půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění a odeslání žádosti je velmi snadné, formulář zvládne vyplnit opravdu každý. Tento systém půjček je unikátní - šanci má úplně každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele online půjček, právě díky tomu můžeme poskytnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejvýhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani korunu - i proto jsou naše půjčky nazývány jako půjčka bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Malá půjčka do 24 hodin a bez nahlížení do registru

Půjčka bez poplatku do 5000

Pomáháme tisícům lidí měsíc co měsíc. Jak? Půjčkový systém jednoduše sdružuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu Vám stačí vyplnit jeden jednoduchý formulář a posléze si zvolit z nabídky stovek poskytovatelů rychlých zápůjček. Nikam nemusíte sami osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nemusíte nikam volat, nic nemusíte platit předem. Jednoduše a zkrátka - půjčkový systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci získat online půjčku má vážně každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta ideální varianta, která Vám bude na sto procent vyhovovat. Malá půjčka do 24 hodin je pokroková a expresní online půjčka. Jde o takzvanou malou zápůjčku. Proč malou? Jde totiž o zápůjčku, jenž je vhodná především na pokrytí nenadálých výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají akčních nabídek a nebo pro ty, jenž prostě nevyšli s platem.

Detaily půjček

Jak si zažádat o půjčku?

Jednoduše, vyplňte formulář, zabere Vám to jen pár sekund. Pak chvilku vyčkejte, než Vám půjčkový systém navolí nabídku bezhotovostních půjček vhodných právě pro Vás. A následně se už jen řiďte body napsanými ve formuláři a počkejte na schválení půjčky.

Zaslání peněz

Mnozí klienti se táží, jak rychle a za jak dlouho získají finance. Víme moc dobře, že klienti, kteří žádají o půjčku, potřebují peníze co nejrychleji. To je důvod, proč nic nezdržujeme a finance jsou zaslány na účet okamžitě po schválení půjčky. Podle druhu banky tedy můžete mít finance už pár minut po schválení půjčky na účtu. Zápůjčka od naší společnosti je blesková.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte také opět velmi jednoduše dle pokynů, jenž dostanete. Uhradit můžete opět převodem. Doba splatnosti je potom zvolena na třicet dní. Také proto jsou online půjčky od Volsoru přezdívány jako zápůjčky do výplaty. Půjčka bez poplatku do 5000 je blesková a zřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. To je také jeden z důvodů, proč je půjčka od Volsoru tak oblíbená.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Společnost Volsor s.r.o., která je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o naprosto transparentní podnik se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Výhody rychlé zápůjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčka online do 10 min. je vyřízena online, nikam nechodíte
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se vůbec nikdo rozhodně nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani 1Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku můžete požádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jenž díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná dát to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli nabízení půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopen Volsor poskytnout klientům online půjčku doslova šitou na míru, jenž bude danému klientovi opravdu schválená. Půjčky od nás jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby jim rozuměl skutečně doslova každý. Velká výhoda je rychlá rychlost zřízení veškeré SMS zápůjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, jež žádají o online půjčku, ji potřebují skutečně velmi rychle. Proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o online půjčku vyřídit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme skutečně všem

Půjčujeme vždy každému

U naší společnosti má šanci doopravdy úplně každý, dáme půjčku totiž důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Půjčky hned bez registru

Malá půjčka do 24 hodin

Online půjčku od Volsoru zařídíte z pohodlí svého bytu bezproblémově během 10 minut. Sami nemusíte nikam chodit a není potřeba nikam chodit nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru máte jistotu, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a proto vždy vybíráme nejvhodnější rychlou půjčku právě Vám.