Žádost o online půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění žádosti je snadné, formulář zvládne vyplnit každý. Náš systém žádostí je moderní - šanci má opravdu každý. Sdružujeme téměř všechny české poskytovatele půjček, díky tomu Vám můžeme nabídnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - proto jsou půjčky od nás přezdívány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Půjčka na ruku hned a bez nahlížení

Peníze na účet složenkou

Pomáháme desítkám tisíc lidí každý měsíc. Jak? Náš systém pro poskytování půjček jednoduše sdružuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jeden jednoduchý formulář a pak si zvolit z velké nabídky stovek poskytovatelů nebankovních zápůjček. Nikam nemusíte osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nemusíte nikam telefonovat, nemusíte nic předem platit. Jednoduše - půjčkový systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání půjčky má opravdu každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejideálnější varianta, jež Vám bude na sto procent vyhovovat. Půjčky bez poplatku a registru ihned je pokroková a expresní nebankovní zápůjčka. Jde o takzvanou mikro zápůjčku. Proč mikro zápůjčku? Jedná se totiž o půjčku, jenž je vhodná především na pokrytí nečekaných výdajů. Tedy pro lidi, jež s oblibou využívají akčních slev a nebo pro lidi, kteří prostě nevyšli s výplatou.

Detaily půjček

Jak požádat o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to pár vteřin. Potom chvilku počkejte, než Vám systém půjček vypočítá a navrhne nabídku SMS půjček vhodných právě pro Vás. A posléze se už jenom řiďte body uvedenými ve formuláři a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz k vám

Klienti se často ptají, jak rychle a za jak dlouho obdrží půjčku. Moc dobře si uvědomujeme, že lidé, jež žádají o půjčku, potřebují půjčku co nejrychleji. A to je důvod, proč nic neprotahujeme a finance jsou Vám poslány na bankovní účet bezprostředně po schválení půjčky. Podle druhu banky tak můžete mít finance už pár minut po schválení půjčky na účtu. Půjčka od naší společnosti je rychlá.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte také opět jednoduše dle pokynů, jež obdržíte. Splácet můžete půjčku opět převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je pak nastavena na třicet dní. Díky tomu jsou půjčky od Volsoru nazývány jako zápůjčky do výplaty. Peníze na účet složenkou je expresní a zřídíte ji během několika minut.

Nahlíží se do registru?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. I to je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak unikátní a vyjímečná.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Firma Volsor s.r.o., jež je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o naprosto transparentní společnost se sídlem v ČR, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Výhody nebankovní půjčky bez poplatku 1 Kč

  • Nová SMS půjčka je vyřízena přes internet, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se nikdo určitě nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani korunu
  • Při první půjčce je Vám k dispozici až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku můžete zažádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům umí dát to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli poskytování zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopný Volsor poskytnout klientům zápůjčku přímo šitou na míru, která bude danému klientu skutečně schválena. Naše online půjčky jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby je pochopil skutečně doslova každý. Velká výhoda je blesková rychlost zřízení každé bezhotovostní zápůjčky, o jež si u nás klient požádá. Víme, že klienti, kteří žádají o půjčku, ji potřebují opravdu velmi rychle. A proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o online půjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme opravdu všem

Půjčíme skutečně každému

U nás má šanci doopravdy kdokoliv, dáme půjčku totiž starším lidem, studentům, ale i nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Pujcky ihned

Půjčka na ruku hned

Online půjčku od společnosti Volsor objednáte ze svého domova bezproblémově do 7 minut. Sami nemusíte vůbec nikam docházet a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jistota, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a proto vždycky vybíráme nejlepší půjčku právě pro Vás.