Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je rychlé, žádost zvládne vyplnit opravdu každý. Náš systém je unikátní a pokrokový - šanci na získání půjčky má úplně každý. Na jednom místě máme téměř všechny poskytovatele půjček, právě díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejvhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - proto jsou půjčky od nás nazývány jako půjčka bez koruny. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Půjčka na ruku hned a bez registru

Online finanční půjčky a úvěry

Pomáháme tisícům lidí měsíc co měsíc. Ptáte se jak? Náš systém zkrátka sdružuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a následně si vybrat z nabídky stovek poskytovatelů SMS zápůjček. Nikam nemusíte sami chodit, nic nemusíte vypisovat, nikam nemusíte telefonovat, nic nemusíte platit dopředu. Jednoduše a zkrátka - systém půjček je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání online půjčky má vážně doslova každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejlepší varianta, která Vám bude maximálně vyhovovat. Online půjčka bez poplatku 1Kč je pokroková a blesková nebankovní zápůjčka. Jedná se o tzv. malou zápůjčku. Proč mikro půjčku? Jde totiž o zápůjčku, jež se hodí hlavně na pokrytí nečekaných výdajů. Tedy pro ty, kteří s oblibou využívají akčních nabídek a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s platem.

Detaily online půjčky

Jak si podat žádost o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to chvilku. Posléze chvíli počkejte, než Vám půjčkový systém vybere nabídku půjček vhodných právě pro Vás. A následně se už jen řiďte body popsanými v žádosti a vyčkejte na schválení žádosti.

Zaslání peněz

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za kolik dní obdrží půjčku. Velmi dobře víme, že klienti, jež žádají o zápůjčku, potřebují finance co nejrychleji. To je důvod, proč nic nezdržujeme a finance jsou poslány na bankovní účet okamžitě po schválení. Podle druhu banky tak můžete mít finance už několik minut po schválení půjčky na účtu. Zápůjčka od Volsoru je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte také opět snadno podle pokynů, jenž dostanete. Uhradit můžete opět bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je pak zvolena na třicet dnů. Také proto jsou zápůjčky od Volsoru přezdívány jako půjčky do další výplaty. Online finanční půjčky a úvěry je blesková a zřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Registr se nekontroluje. A právě to je i jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak oblíbené.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., která je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o zcela transparentní podnik se sídlem v Česku, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Bonusy bleskové zápůjčky bez bez nahlížení

  • Nejrychlejší SMS půjčka je vyřízena přes web, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní online půjčka, o níž se Vaši sousedi rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete požádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, která díky mnohaletým zkušenostem svým klientům umí nabídnout to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli poskytování půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopen Volsor poskytnout klientům zápůjčku doslova přímo šitou na míru, jenž bude klientu opravdu schválena. Naše zápůjčky jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš transparentní. A díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby je pochopil skutečně úplně každý. Další naší výhodou je neuvěřitelná rychlost zřízení každé bezhotovostní půjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, kteří žádají o zápůjčku, ji potřebují opravdu velmi rychle. Proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně všem

Půjčujeme skutečně každému

U nás má šanci opravdu úplně kdokoliv, půjčíme totiž jak důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Půjčky hned bez registru

Pujcky ihned

Zápůjčku od společnosti Volsor sjednáte z pohodlí svého domu pohodlně do 10 minut. Sami osobně nemusíte nikam docházet a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě máte jistotu, že bude Vaše žádost skutečně schválena. Spolupracujeme se stovkami společností a proto vždy zvolíme nejvhodnější půjčku právě pro Vás.