Žádost o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Odeslání a vyplnění žádosti je rychlé, žádost zvládne vyplnit opravdu každý. Tento půjčkový systém je pokrokový - šanci má opravdu úplně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele online půjček, právě díky tomu Vám můžeme nabídnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejvýhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - proto jsou půjčky od nás pojmenovávány jako půjčka bez 1 Kč. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Krátkodobé půjčky do 3000 Kč a bez registru

Hotovostní půjčka do domu

Pomáháme desítkám tisíc lidí každý měsíc. Ptáte se jak? Náš systém pro poskytování půjček jednoduše sdružuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jeden jednoduchý formulář a pak si zvolit z velké nabídky mnoha poskytovatelů expresních půjček. Nikam nemusíte osobně chodit, nic nemusíte vypisovat, nikam nemusíte telefonovat, nic nemusíte platit dopředu. Zkrátka a prostě - půjčkový systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci má doopravdy doslova každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejvýhodnější varianta, která Vám bude na 100% vyhovovat. Rychlá SMS půjčka do 5000 Kč je pokroková a expresní nebankovní zápůjčka. Jde o tzv. mikro půjčku. Proč mikro půjčku? Jedná se totiž o půjčku, která se hodí hlavně pro uhrazení nenadálých výdajů. Tedy pro ty, kteří s oblibou využívají slev a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s platem.

Detaily půjčky

Jak si zažádat o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to pár vteřin. Pak chvilinku vyčkejte, než Vám systém navrhne nabídku bezhotovostních půjček vhodných pro Vás. A posléze se už jenom řiďte kroky napsanými ve formuláři a vyčkejte na schválení půjčky.

Odeslání peněz

Mnozí klienti se táží, jak rychle a za jak dlouho dostanou finance. Víme, že lidé, kteří žádají o půjčku, chtějí půjčku co nejdříve. Proto nic neprotahujeme a peníze jsou Vám zaslány na bankovní účet okamžitě po schválení půjčky. Podle banky tak můžete mít finance už několik minut po schválení na svém účtu. Půjčka od Volsoru je rychlá.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte také opět jednoduše dle pokynů, jež dostanete. Uhradit můžete půjčku zase bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je pak nastavena na třicet dnů. Proto jsou zápůjčky od nás nazývány jako půjčky do výplaty. Hotovostní půjčka do domu je rychlá a zřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru?

Registr při schválení nekontrolujeme. I to je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak unikátní a vyjímečná.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Společnost Volsor s.r.o., jež je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o zcela transparentní podnik se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Bonusy bleskové zápůjčky bez bez nahlížení do registru

  • Nová SMS půjčka je vyřízena online, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní půjčka, o níž se vůbec nikdo rozhodně nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani 1Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete požádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jenž díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopná poskytnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli poskytování online půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor nabídnout klientům online půjčku doslova šitou na míru, jež bude klientu doopravdy schválena. Online půjčky jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš průhledné. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby je pochopil opravdu úplně každý. Další velká výhoda je blesková rychlost vyřízení veškeré SMS půjčky, o kterou si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, kteří žádají o zápůjčku, ji potřebují opravdu rychle. A proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme opravdu všem

Půjčíme opravdu všem

U naší společnosti má šanci skutečně každý, půjčujeme totiž starým lidem, studentům, tak i nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

SMS půjčka do 15 minut

Malá půjčka 2000 Kč ihned

Zápůjčku od společnosti Volsor vyžídíte z pohodlí svého bytu bezproblémově do 10 minut. Sami nemusíte vůbec nikam chodit a nemusíte nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru máte jistotu, že bude Vaše žádost skutečně schválena. Spolupracujeme se stovkami společností a tak vždycky vybereme nejlepší online půjčku právě Vám.