Žádost o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Vyplnění a odeslání žádosti je rychlé, formulář zvládne vyplnit každý. Náš systém žádostí je pokrokový - šanci na získání půjčky má úplně každý. Na jednom místě máme téměř všechny české poskytovatele půjček, díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejvýhodnější půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - i proto jsou naše půjčky nazývány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Půjčky bez doložení příjmu a bez nahlížení do registru

Finská půjčka

Pomáháme tisícům lidí měsíc co měsíc. Ptáte se jak? Systém poskytování půjček zkrátka shromažďuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jednu žádost a potom si zvolit z velké nabídky stovek poskytovatelů nebankovních zápůjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nikam nemusíte volat, nemusíte nic platit dopředu. Zkrátka - systém půjček je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání online půjčky má vážně každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta, jež Vám bude maximálně vyhovovat. Pujcky ihned je pokroková a rychlá nebankovní půjčka. Jedná se o takzvanou mikro půjčku. Proč malou? Jedná se totiž o půjčku, jež se hodí hlavně na pokrytí nečekaných finančních výdajů. Tedy pro lidi, kteří s oblibou využívají akčních slev a nebo pro lidi, jenž zkrátka nevyšli s výplatou.

Detaily online půjček

Jak požádat o půjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to pár sekund. Potom chvíli vyčkejte, než Vám půjčkový systém navolí nabídku bleskových půjček vhodných pro Vás. A posléze se už jen řiďte body popsanými ve formuláři a počkejte na schválení žádosti.

Odeslání peněz k vám

Někteří klienti se ptají, jak rychle a za kolik dní obdrží půjčku. Uvědomujeme, že lidé, kteří žádají o zápůjčku, chtějí finance co nejdříve. Proto nic neprotahujeme a peníze jsou Vám zaslány na bankovní účet ihned po schválení půjčky. Podle banky tak můžete mít peníze už několik málo minut po schválení na bankovním účtě. Online půjčka od nás je rychlá.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte opět jednoduše podle údajů, jež dostanete. Splácet můžete půjčku opět převodem. Nejdelší doba splatnosti je pak zvolena na 30 dnů. Proto jsou online půjčky od nás přezdívány jako zápůjčky do další výplaty. Finská půjčka je expresní a vyřídíte ji během několika málo minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. A právě to je i jeden z důvodů, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Firma Volsor s.r.o., jež je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o transparentní společnost se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Výhody nebankovní půjčky bez bez nahlížení

  • Půjčka 2000 Kč je vyřízena online přes internet, nikam nechodíte
  • Diskrétní online půjčka, o které se nikdo určitě nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani korunu
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku můžete zažádat úplně kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům umí dát to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli poskytování zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopný Volsor s.r.o. nabídnout klientům zápůjčku doslova šitou na míru, jež bude danému klientu doopravdy schválena. Rychlé půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš průhledné. A díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby je pochopil skutečně každý. Další velká výhoda je blesková rychlost zřízení každé online půjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, jež žádají o půjčku, ji potřebují opravdu rychle. A proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme skutečně všem

Půjčíme opravdu každému

U naší společnosti má šanci opravdu úplně každý, půjčujeme totiž jak důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

SMS půjčka do 15 minut

Půjčka na ruku hned

Online půjčku od společnosti Volsor zařídíte z pohodlí svého bytu pohodlně během 5 minut. Sami osobně nemusíte nikam chodit a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jisté, že bude Vaše žádost skutečně schválená. Spolupracujeme s desítkami firem a tak vždy vybíráme nejlepší půjčku právě Vám.